Nr katalogowy: 89

FIRMA BRACIA ŁOPIEŃSCY (zał. 1862)

Nr katalogowy: 89

Zegar szafkowy z parą lichtarzy

marmur, brąz złocony, mosiądz, szkło.
Warszawa, firma Braci Łopieńskich, lata 30. XX w.
estymacja: 30 000 - 38 000 zł
Cena oferowana 25 000 zł