Nr katalogowy: 67

Nr katalogowy: 67

Zestaw 3 kieliszków w etui

plater, wewnątrz złocony, niello; wys. 6 cm, średn. wylewu 3,6 cm.
Bliski Wschód?, 2 poł. XX w.
estymacja: 250 - 300 zł