Nr katalogowy: 57

Nr katalogowy: 57

Papierośnica art déco z motywem geometrycznym

srebro pr. 875 (cechowane, 2/głowa kobiety w lewo/W, cecha złotnika M/W), na wierzchu inkrustowany pas złoty, wewnątrz złocone.
Polska, Warszawa, złotnik M.W.
estymacja: 700 - 800 zł