Nr katalogowy: 53

Nr katalogowy: 53

Tabakierka art déco

srebro pr. 900 (cechowane - nieczytelnie), wewnątrz złocona, giloszowana; 1 x 8 x 4,8 cm, waga 65,5 g.
Polska, lata 20. XX w.
estymacja: 450 - 500 zł
Cena sprzedaży 400 zł