Nr katalogowy: 380

Teresa ROSZKOWSKA (1904-1992)

Nr katalogowy: 380

Parasole - Targ włoski, 1962

akwarela, papier; 70 x 101 cm;
sygn. i dat. śr. d.: TERESA/ ROSZKOWSKA/ 1962.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł