Nr katalogowy: 365

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 365

Relaks psychiczny, 1988

akryl, płótno naklejone na płytę; 20,5 x 17 cm;
sygn. i dat. u góry: Franciszek Maśluszczak 1988.;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
Cena oferowana 4 200 zł