Nr katalogowy: 216

Eugene BERNOUD (czynny XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 216

Popiersie młodej kobiety

brąz złocony, kość; 11,2 x 5,5 x 5 cm.
Francja, pocz. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł