Nr katalogowy: 149

Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ (1869-1927)

Nr katalogowy: 149

Zagroda

litografia, papier; 19,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisana na kamieniu l. d.: Siestrzencewicz / Wilno.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł