Nr katalogowy: 135

Jan MAZURKIEWICZ (1886-1978)

Nr katalogowy: 135

Akt męski

olej, płótno; 109,5 x 95,5 cm;
sygn. z lewej strony u dołu: J.P. MAZURKIEWICZ
estymacja: 13 000 - 15 000 zł