Nr katalogowy: 128

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 128

Matador

olej, płótno dublowane;
62,5 x 49,5 cm.
Stan zach.: obraz przed konserwacją.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł