Nr katalogowy: 123

Paweł MERWART (1855-1902)

Nr katalogowy: 123

Kobieta nad strumykiem

gwasz, olej, tektura; 45 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PAVL. MERWART.
estymacja: 9 500 - 11 000 zł