Nr katalogowy: 115

Stefan JUST (1905-1977)

Nr katalogowy: 115

Portret Pani Krystyny Sokołowskiej

olej, płótno; 81 x 65 cm.
Obraz pochodzi ze zbiorów rodziny portretowanej.
estymacja: 3 800 - 4 500 zł