Nr katalogowy: 114

T. JÓZEFOWICZ, XX w.

Nr katalogowy: 114

Portret brodatego mężczyzny

akwarela, pastel, papier; 47 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Józefowicz
estymacja: 4 000 - 4 500 zł