Nr katalogowy: 108

Antoni TESLAR (1898-1972)

Nr katalogowy: 108

Zakopane, 1948

olej, tektura; 30 x 42 cm;
sygn. p. d.: a Teslar / Zakopane 48.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł