Nr katalogowy: 98

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

Nr katalogowy: 98

Strój ludowy z Krakowa, 1939

litografia, gwasz malowany szablonem (pochoir), papier; 40 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn.: p. d.: Z. STRYJEŃSKA
estymacja: 4 800 - 5 600 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł