Nr katalogowy: 96

Józef SCHIFFER, XX w.

Nr katalogowy: 96

Pejzaż

akwarela, gwasz, papier; 36,6 x 61,6 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: SCHIFFER
estymacja: 1 500 - 1 700 zł