Nr katalogowy: 88

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 88

Pejzaż z Beaucaire (Oksytania)

akwarela, papier; 22 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JRubcz (ołówkiem)
estymacja: 6 500 - 7 500 zł