Nr katalogowy: 82

Margarethe SCHÖNERMARK (1873-1951)

Nr katalogowy: 82

Martwa natura kuchenna

olej, płótno dublowane naklejone na tekturę; 106 x 90 cm;
sygn. p. d.: SCHOENERMARK
estymacja: 15 000 - 18 000 zł