Nr katalogowy: 67

Yuliy Yulevich II KLEVER (1882-1942)

Nr katalogowy: 67

Bukiet jesiennych kwiatów w wazonie, 1907?

olej, płótno; 50 x 40,5 cm;
sygn. i dat. z prawej strony cyrylicą: Ju. Klever (mart) 907 ? (ostatnia cyfra daty słabo czytelna).
estymacja: 12 000 - 14 000 zł