Nr katalogowy: 65

Halina KOWALSKA-KRYSIŃSKA, XX w.

Nr katalogowy: 65

Sosny nadmorskie, 1948

olej, płótno naklejone na tekturę; 26 x 36 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Kowalska- Krysińska 48
estymacja: 1 600 - 1 800 zł