Nr katalogowy: 58

Mieczysław SZCZERBIŃSKI (1900?-1981)

Nr katalogowy: 58

Zaułek przy kościele św. Barbary w Krakowie, 1933

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 28,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: M.SZCZERBIŃSKI 933.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł