Nr katalogowy: 57

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 57

Pieskowa Skała

olej, tektura; 49,5 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek
estymacja: 3 400 - 4 000 zł