Nr katalogowy: 55

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 55

Plac Zamkowy zimą

akwarela, ołówek, piórko, tusz, papier; 23 x 33 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
estymacja: 5 300 - 6 000 zł