Nr katalogowy: 50

Józef KOROLKIEWICZ (1902-1988)

Nr katalogowy: 50

Chłopcy w parku, 1937

akwarela, papier; 29,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Korolkiewicz 1937 (piórem).
estymacja: 2 200 - 2 500 zł