Malarz nieokreślony, francuski, XVIII w.

272
Martwa natura olej, płótno, 41,5 x 54,5 cm; napis. z prawej: A. Mignon fe.
Cena wywoławcza. 36 000 zł

Malarz nieokreślony niemiecki (XVIII w.)

273
Podwórze z ptactwem, ok. 1750 olej, płótno, 49 x 63 cm. Na odwrocie numer 91.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

401
Wolter stop metali, wys. 40 cm.Z tyłu pieczęć wytwórni
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Antonio CANOVA (1757-1822) - według

402
Popiersie Napoleona brąz, podstawa z bazaltu, wys. 25 cm.Na plecach napis: A. Canova i stempel
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jean-Jacques PRADIER (1790-1852)

403
Safona brąz (podstawa drewniana, wtórna), wys. figury 29 cm., szer. figury 33 cm.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Wacław SZYMANOWSKI (1859-1913) - według

404
Pomnik Chopina brąz, podstawa z marmuru bolechowickiego, wys. 38 cm.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Armand GODARD (XX w.)

405
Tancerka brąz, podstawa z szarego kamienia, wys. 36 cm.Francja, ok. 1920-30
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Charles VALTON (1851-1918)

406
Ryczący lew brąz podstawa z czarnego kamienia, wys. 21 cm., dł. 25 cm; na podstawie sygn.: CH. VALTON
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Frederic Sackrider REMINGTON (1861 - 1909)

407
Kawalerzysta brąz, wys. 90 cm., szer. 98 cm.sygn. na podstawie: Frederic Remington
Cena wywoławcza. 4 500 zł

George VAN DER STRAETEN (1856-1928)

408
Kobieta w kapeluszu stop metali, wys. 45 cm;sygn. z boku na podstawie: G. Van de Straeden
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Henryk KUNA (1879 - 1945)

409
Głowa Chrystusa w koronie cierniowej drewno owocowe, częściowo polichromowane, sygn. na boku rzeźby z prawej: H.KUNA
Cena wywoławcza. 13 000 zł

410
Madonna z Dzieciątkiem drewno nieokreślonego gatunku, polichromowane i złocone, Europa Środkowa (?), ok. 1500-25
Cena wywoławcza. 11 500 zł

411
Zmartwychwstanie drewno lipowe, rama z drewna dębowego, wys. 174 cm (z ramą); Śląsk, 1. ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

501
Wazon Czechy, nieokreślona wytwórnia, w typie wyrobów Moser, 2 poł. XX w
Cena wywoławcza. 2 600 zł

502
Karafka i 6 kieliszków Czechy?, 2 ćw XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

503
Waza z nakrywą Czechy?, ok. 1920
Cena wywoławcza. 5 000 zł

504
Flakon Nancy, Daum, ok. 1910
Cena wywoławcza. 2 300 zł

505
Wazon secesyjny Nancy, Emile Galle, ok. 1910
Cena wywoławcza. 17 000 zł

506
Para wazonów z ptakami w pejzażu Kaestner. Niemcy, Oberhohndorf (Saksonia), fabryka porcelany Friedricha Kaestnera (zał.1883), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

507
Popiersie rybaka Holandia, Delft, XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

508
Leda Niemcy, Selb (Bawaria), wytwórnia Rosenthal, model Ernsta Wencka z 1924, realizacja z lat 20./30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

509
Serwis do kawy Pompadour dla 12 osób; Niemcy, Selb (Bawaria), wytwórnia Rosenthal, 1939
Cena wywoławcza. 2 400 zł

510
Patera neobarokowa Niemcy, Selb (Bawaria), wytwórnia Rosenthal - Dział Sztuki, koniec lat 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

511
Dzbanuszek z reliefem Neubrandenstein i kwiatami; Miśnia?, 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

512
Dzbanek Wiedeń, Cesarska Manufaktura Porcelany, 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

513
Tacka z dekoracją w typie dalekowschodnim; Miśnia, 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

514
Para amfor z miniaturami napoleońskimi Francja, Paryż (?), 2. - 3. ćw. XIX w.(?) - naśladownictwo porcelany Sevres.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

515
Plakieta porcelanowa: Wiarus z giermkiem (Falstaff?)
Cena wywoławcza. 4 000 zł

516
Bachanalia - grupa figuralna Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur (KPM), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 12 500 zł

517
Naczynie do przypraw z puttem (kabaret) Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur (KPM), koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

518
Wazon dekoracyjny z pokrywą i podstawą, z dekoracją kwiatową i miniaturami; Miśnia, XIX w.
Cena wywoławcza. 60 000 zł

601
Karafka do wina szkło, plater; Europa Zach., Włochy?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 350 zł

602
Kabaret do przypraw art deco szkło, plater Niemcy, Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik (WFM), 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

603
Serwis do kawy plater; Niemcy, Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik (WFM); 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

604
Dzbanek do kawy plater na miedzi; Warszawa, Firma Józefa Frageta, 1846
Cena wywoławcza. 2 200 zł

605
Lustro toaletowe typu psyche plater na miedzi; Polska?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 100 zł

606
Patera dekoracyjna metal srebrzony współcześnie Europa Zach., Niemcy?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

607
Kieliszki do wódki - 12 szt. srebro próby 1 z głową Minerwy; Paryż, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

608
Komplet do kompotu i deseru na 12 osób w etui; srebro próby 3; Słowacja, 1921-28
Cena wywoławcza. 1 800 zł

609
Szczypce do ciastek neorokokowe srebro próby 800; Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

610
Komplet sztućców obiadowych na 6 osób (24 sztuki) w etui; srebro próby 800; Brema, Silbermanufaktur Wilkens, k. XIX w. (po 1888), firma kupiecka - Berlin, Br. Friedländer.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

611
Kabaret do przypraw srebro próby 1; Paryż, złotnik N. X. Goulin, 1819-38
Cena wywoławcza. 3 500 zł

612
Cukiernica owalna srebro próby 12; Niemcy, lata 70. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 900 zł

613
Lichtarz srebro próby 12, Warszawa, Kacper Zagórowski (czynny od lat.40. XIX w. do ok. 1874), ok. 1850
Cena wywoławcza. 6 500 zł

614
Półmisek głęboki srebro próby 800; Wrocław, Silberwarenfabrik Julius Lemor, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

615
Para świeczników srebro próby 84; Warszawa, Mendel Rozenblat, 1915-1920
Cena wywoławcza. 6 300 zł

616
Świecznik srebro, waga 273 g; Wrocław, złotnik Carl Friedrich Korock (czynny 1835-58), lata 30.- 40. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

617
Cukiernica owalna srebro pr. 830; waga 158 g. Sztokholm, 1901, firma kupiecka - Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Gebr. Deyhle
Cena wywoławcza. 3 300 zł