Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy: 248
Portret żony artysty patrzącej na Wawel
olej, tektura, średn. 7 cm (w świetle okrągłej oprawy);
sygn. u dołu wzdłuż okrągłej krawędzi:
Wlastimil Hofmann 1921