Nr katalogowy: 513

Bolesław KSIĄŻEK (1911-1994)

Nr katalogowy: 513

Kompozycja mozaikowa - Totem

ceramika szkliwiona, metal; 113 x 30 cm;
stan zachowania: ubytki rogów (uszu), pęknięcie technologiczne.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł