Nr katalogowy: 510

Stanisław PLĘSKOWSKI (1934-2001)

Nr katalogowy: 510

Kompozycja

plakieta, brąz; 19,5 x 17,5 cm;
sygn. p. d.: S. PLĘSKOWSKI, XX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł