Nr katalogowy: 420

Mariola ŚWIGULSKA (ur. 1961)

Nr katalogowy: 420

Zaginiona cywilizacja

technika mieszana, płótno; 120 x 80 cm
sygn. p. d.: Mariola Świgulska (dalsza część nieczytelna) / 2022
estymacja: 1 600 - 1 900 zł