Nr katalogowy: 411

Roman NOWOTARSKI (1931-2019)

Nr katalogowy: 411

Cerkiew z okolic Leningradu

olej, akryl, płyta; 54 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Nowotarski R;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł