Nr katalogowy: 410

Roman NOWOTARSKI (1931-2019)

Nr katalogowy: 410

Bez tytułu

olej, akryl, płyta; 59 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Nowotarski R.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł