Nr katalogowy: 388

Stanisław WEJMAN (ur. 1944)

Nr katalogowy: 388

Niezidentyfikowani, 1983

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 14 x 20 cm (wymiar odbitki), 27 x 39 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: "Niezidentyfikowani" 17/50 Stanisł
estymacja: 600 - 700 zł
Cena sprzedaży 700 zł