Nr katalogowy: 387

Halina CHROSTOWSKA-PIOTROWICZ (1929-1990)

Nr katalogowy: 387

Portret XII, 1971

własna technika graficzna (akwaforta, akwatinta barwna), papier; 59 x 47 cm (wymiar kompozycji), 71,5 x 57,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu:
estymacja: 800 - 1 000 zł
Cena sprzedaży 1 900 zł