Nr katalogowy: 365

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Nr katalogowy: 365

Skrzypaczka, 2001

olej (technika własna), płótno; 81 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lachur 2001;
estymacja: 1 900 - 2 300 zł