Nr katalogowy: 362

Izabella PAJONK - Indi ORLANDO (ur. 1969)

Nr katalogowy: 362

Kruchość i siła, 2016

akwarela, papier ryżowy; 100 x 70 cm;
sygn. l. d.: Indi Orlando;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł