Nr katalogowy: 360

Andrzej FOLFAS (ur. 1948)

Nr katalogowy: 360

Bez tytułu, 1986

olej, płótno; 129 x 99 cm;
sygn. i dat. p. d.: FOLFAS 86.
estymacja: 4 800 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł