Nr katalogowy: 358

Grzegorz ŚMIGIELSKI (ur. 1960)

Nr katalogowy: 358

Przed wystrzałem startera, 1998/2006

olej, płótno; 97 x 130 cm;
sygn. p. d.: GŚMIGIELSKI;
estymacja: 5 300 - 6 400 zł