Nr katalogowy: 353

Anna JAŃSKA-MACIUCH (ur. 1949)

Nr katalogowy: 353

Nie bez celu do mnie idziesz, 1989

akryl, płótno; 81 x 54 cm;
sygn. p. d.: A. jańska - Maciuch 1989 r.;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł