Nr katalogowy: 349

Zdzisław STANEK (1925-1996)

Nr katalogowy: 349

Martwa natura z jabłkami, 1970

olej, płótno; 37 x 31 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. Stanek / 70.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł