Nr katalogowy: 126

Albert CONRAD (1837-1887)

Nr katalogowy: 126

Para zakochanych w lesie

olej, płótno naklejone na sklejkę; 35 x 30 cm;
sygn. l. d.: A. Conrad
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 500 zł