Nr katalogowy: 125

Eleonore DE LADVIGNIERE, XIX w.

Nr katalogowy: 125

Barka Dantego, 1856

według Eugene DELACROIX (1798-1863)
olej, płótno; 90 x 120 cm.
estymacja: 28 000 - 33 000 zł