Nr katalogowy: 103

Wacław ŻABOKLICKI (1879-1959)

Nr katalogowy: 103

Łódka na jeziorze, 1903

tusz, akwarela na podrysowaniu ołówkowym, papier; 11 x 14,3 cm;
sygn. i dat. p. d.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
Cena sprzedaży 1 300 zł