Nr katalogowy: 97

Zofia STANKIEWICZ (1862-1955)

Nr katalogowy: 97

Zamyślony mędrzec, 1924?

akwarela, papier; 70 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z. Stankiewiczówna / 1924 (? - ostatnia cyfra słabo czytelna)
estymacja: 4 500 - 5 500 zł