Nr katalogowy: 96

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 96

Myśliwy

olej, płótno dublowane; 93 x 75 cm.
Praca nieznanego z imienia artysty z kręgu Fryderyka Pautscha.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł