Nr katalogowy: 80

Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 80

Widok na Wawel z mostu Dębnickiego, 1908

gwasz, pastel suchy, akwarela, papier; 40 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: Stanisław Fabijański / Kraków Wawel 1908
estymacja: 5 200 - 6 000 zł