Nr katalogowy: 76

Leszek STAŃKO (1925-2011)

Nr katalogowy: 76

Pejzaż górski, 1977

olej, tektura; 24 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany p. d.: LESZEK STAŃKO / ZAKOPANE 1977 R.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 2 300 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)