Nr katalogowy: 67

Ignaz I SCHÖNBRUNNER (1835-1921)

Nr katalogowy: 67

Martwa natura, 1920

olej, płótno; 72 x 84 cm;
sygn. i dat. p. g.: I S (monogram wiązany) / 1920
estymacja: 3 500 - 4 000 zł