Nr katalogowy: 52

Engelbert HILBISCH (1923-2011)

Nr katalogowy: 52

Pejzaż podgórski, 1939

olej, tektura; 36 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. Hilbisch 1939
estymacja: 1 600 - 1 900 zł