Nr katalogowy: 851

Nr katalogowy: 851

Polifon

drewno, intarsje, stal, mosiądz, szkło; 33 x 54 x 37,5 cm.
Szwajcaria?, XIX/XX w.
estymacja: 10 000 - 11 000 zł