Nr katalogowy: 847

Nr katalogowy: 847

Lambrekin

jedwab na jedwabiu, haft, nici złocone; szkiełka, lusterka, metal; wys. 54 cm (bez frędzli), dł. 194 cm.
Chiny, XIX/XX w.
estymacja: 2 700 - 3 300 zł